Napíšte nám

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom štúdia na našej škole, napíšte nám správu prostredníctvom tohto formulára. Na vaše otázky radi odpovieme.
Meno*:
Priezvisko*:
Váš e-mail*:
Vaše otázky, pripomienky*:
Opíšte prosím text z obrázka*:
komunikujem so serverom, počkajte, prosím
* takto označené polia sú povinné
  • ZUŠ Sabinov

Ďakujeme Zuš Sabinov za pozvanie a za príjemne strávené dopoludnie. 🥰

Takto naše malé včeličky potešili svoje mamičky ❤️🙏🥰

• DOD v CMŠ

Ď❤️A❤️K❤️U❤️J❤️E❤️M❤️E  za vašu návštevu u nás na DOD v Cmš Sestry Jozafaty ! Veríme, že sa v novom školskom roku všetci uvidíme! 🙏🥰
  • Návšteva knižnice v Sabinove

Návšteva knižnice dopadla na jednotku❣️

Ďakujeme milým tetám, že nám ukázali priestory mestskej knižnice v Sabinove, že sme si knihy mohli poprezerať a tiež vypožičať 😇😊

Tak tiež ďakujeme za krásnu rozprávku a prednášku 😇🥰❤️

• DOD

Na všetkých sa tesíme!

• Farebný týždeň v našej CMŠ

Zelená, biela, modrá, červená, žltá!

• Krížová cesta

SICH. Milí rodičia, po dohode s duchovným otcom Jaroslavom sme zvážili, že KRÍŽOVÚ CESTU PREKLADÁME NA BUDÚCU STREDU 5.4.2023,kvôli nepriaznivému počasiu, ktoré hlásia. Ďakujeme za pochopenie

• Svetový deň vody 22.03.2023

SVETOVÝ DEŇ VODY.

Jedinečnosť a nenahraditeľnosť, využitie sme si pripomenuli, aj u nás v CMŠ.

Modro/biela farba u nás :) zapojení do projektu. Ďakujeme rodičia za spoluprácu, aj  v obliekaní.

• Ponožková výzva

Ponožková výzva sa každoročne koná 21. marca a spája sa so Svetovým dňom Downovho syndrómu. Tento deň sa na znak oslavy ľudskej jedinečnosti nosia dve rozdielne ponožky.

Ďakujeme rodičia, že  ste nám pomohli zúčastniť sa  tejto výzvy, a takýmto spôsobom prispieť❣️👣🧦🙏

• Návšteva školy

💙U💙T💙O💙R💙O💙K💙

Návšteva ZŠ v Ľutine!

Ďakujeme veľmi pekne za pozvanie! Naše deti mohli vidieť "ako to v škole chodí". Navštívili svojich kamarátov aj bývalých spolužiakov ❤️💙🥰🙏 Učiteľky zo ZŠ si pre nich pripravili aktivity, ktoré  aj so žiakmi zo  ZŠ spoločne vypracovali.

• Krajina básničkovo

“Krajina básničkovo” Ďakujeme všetkým rodičom, že svoje deti naučili krásne básničky.

• ZDRAVÝ ÚSMEV 🙂

• VĎAKA, PANE ZA TENTO DAR

• PONOŽKOVÁ VÝZVA 21.03.2023

POZÝVAME:)

Nič, Ťa to nestojí!!!!!

Obuj si odlišné ponožky. Zapojte sa s našou CMŠ do tohto projektu.

• KRAJINA BÁSNIČKOVO

Milí naši rodičia,

tešíme sa na vaše detičky už tento štvrtok 16. marca na školskom kole súťaže v prednese poézie. Veríme, že sa usilovne pripravujete. Najlepší budú ocenení významnými cenami. Do poroty bol prizvaný aj významný hosť, ktorého prítomnosť nás veľmi teší.

S pozdravom pedagogický tím CMŠ sestry Jozafaty :)

• KARNEVAL

Ďakujeme všetkým zúčastneným za príjemnu atmosféru a zábavu.

• ZIMNÁ OLYMPIÁDA

Do fotogalérie bol pridaný nový album ZIMNÁ OLYMPIÁDA.

• Snehová nádielka v CMŠ využitá naplno

Do fotogalérie bol pridaný nový album Snehová nádielka v CMŠ využitá naplno.

• ASTRONAUTI

Do fotogalérie bol pridaný nový album ASTRONAUTI.

• Zimná sánkovačka

Do fotogalérie bol pridaný nový album Zimná sánkovačka.

Snehu bolo málo ale radosť z neho bola veľká.

• Cirkevná materská škola sestry Jozafáty
    Ľutina 131